AÇIK HAVA REKLAMLARI

ATM Uygulamaları

Teklifli Ürün
image1

Rollup

Teklifli Ürün
image1

Duvar Reklamları

Teklifli Ürün
image1

Megalight

Teklifli Ürün
image1

Silindir Board

Teklifli Ürün
image1

Durak Reklamları

Teklifli Ürün
image1

Miniboard

Teklifli Ürün
image1

Billboard

Teklifli Ürün
image1

One Way Vision

Teklifli Ürün
image1

AÇIK HAVA REKLAMLARI

İnsanların dış mekânlarda sosyalleşmesi sebebiyle yaygınlaşmış bir reklamcılık türüdür. Açıkhava reklamları, geniş kitleye düşük maliyetle ulaşır. Reklamı yapılan ürünün, hizmetin sürekli yinelenerek akıllarda kalması sağlanır. Açıkhava reklamları sokağa çıktığınız andan itibaren her yerde karşınıza çıkabilir ve en büyük artısı da en doğru görüş alanına uygulanabilir olmasıdır. Akabinde, tüketiciyle buluşması beklenir.

Globalleşen ve rekabetin yoğun olduğu piyasalarda, açık hava reklamcılığının yarattığı olumlu farkı göz ardı etmek mümkün değildir. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de markaların tercih ettiği reklam mecralarından biri olan açık hava reklamcılığı, son 4 yılda % 400 artış gerçekleştirmiştir.

 

Neden Açık Hava Reklamları?

** Günümüzde daha çok okuyan ve çalışan, yeni nesil bireyler, evde az vakit geçiriyor; her gün dış mekânlara çıkıyorlar. İşte bu nedenle açık hava reklamcılığına yönelmek, firma yahut marka için işlevsel bir çözümdür.

** Düşük maliyetlerle çok büyük kitlelere ulaşabilen ve reklamı yapılan ürün veya hizmeti tekrar tekrar gösterebilmeye imkân veren açık hava reklamcılığı, akılda kalıcılık anlamında tercih edilen önemli reklam yöntemlerindendir.

** Açık hava reklamları, trafiğin ve insan topluluklarının yoğun olduğu alanlar gibi seçilen noktalarda yapılabildiğinden, hedef odaklı tercihler yapma şansınız vardır.

 

Bizi tercih ederseniz, Reklam Çarşısı her yerde ürüne veyahut hizmete tüketiciyi odaklamayı hedefleyecek ve sizi ön plana çıkaracaktır.