El İlanları, Broşür ve Broşürlük

Tüketici, sergilenmeyen ürünün farkına varamayacağından satın almaz. En iyi sergileme mecralarından biri broşürdür. Broşür tasarımları yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır; broşür boyutları, kullanılacak olan kağıtlar, baskı malzemeleri, renk ayarlamaları ve broşür kırımları gibi. Bunlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Ekseriyetle, çok kullanılan broşür boyutu, A4 boyutudur lakin sizin tercihiniz başka bir ebat olursa, seçilen ebatta uygun tasarımlarınızı da gerçekleştirebiliriz. Broşürlerinizde tel dikiş, omega tel dikiş, kırım, koni
...Daha Fazla

Tüketici, sergilenmeyen ürünün farkına varamayacağından satın almaz. En iyi sergileme mecralarından biri broşürdür. Broşür tasarımları yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır; broşür boyutları, kullanılacak olan kağıtlar, baskı malzemeleri, renk ayarlamaları ve broşür kırımları gibi. Bunlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Ekseriyetle, çok kullanılan broşür boyutu, A4 boyutudur lakin sizin tercihiniz başka bir ebat olursa, seçilen ebatta uygun tasarımlarınızı da gerçekleştirebiliriz. Broşürlerinizde tel dikiş, omega tel dikiş, kırım, konik, perforaj sonlandırma seçeneklerini size sunuyoruz.

Broşürlük için de Modern Broşür Standı, Dekoratif Broşürlük, Panolu Broşür Standı, Zigzag Broşür Standı, Klasik Ayaklı Broşür Standı, Klasik Duvara Monte Broşür Standı gibi türlerimiz arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

El ilanlarını düz veyahut katlamalı biçimde tercih edebilirsiniz. El ilanı, her daim etkili bir tanıtım yapmanın basit yollarından bir tanesidir. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize, koşullarınıza göre özelleştirilmiş profesyonel bir el ilanı ile ulaştırmak istiyorsanız, Reklam Çarşısı en kaliteli işi size sağlayacaktır.

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş

Ürün Hakkında Bilgi Al