Işıklı-Işıksız Tabela

Bilgi verme, yönlendirme ya da tanıtma gibi erekler ile ekseriyetle, dış mekânlara belirli bir düzende monte edilerek kurulan platforma, tabela denmektedir. Markalar, firmalar, işletmeler tarafından sıklıkla kullanılan reklam yöntemleri arasındadır. İnsanların ilgisini çekecek nitelikte ışıklı veyahut ışıksız olarak üretilir. Tüm tabela seçenekleri kişilerin isteklerine göre farklı boyutlarda hazırlanabilir. Işıksız tabelalar, aydınlatma sistemine ihtiyaç olmayan yerlerde kullanılan ürünlerdir. Işık veriminin fazla olduğu alanlarda; yapay ışığa ihtiyaç duyulmadığından ışıksı
...Daha Fazla

Bilgi verme, yönlendirme ya da tanıtma gibi erekler ile ekseriyetle, dış mekânlara belirli bir düzende monte edilerek kurulan platforma, tabela denmektedir. Markalar, firmalar, işletmeler tarafından sıklıkla kullanılan reklam yöntemleri arasındadır. İnsanların ilgisini çekecek nitelikte ışıklı veyahut ışıksız olarak üretilir. Tüm tabela seçenekleri kişilerin isteklerine göre farklı boyutlarda hazırlanabilir. Işıksız tabelalar, aydınlatma sistemine ihtiyaç olmayan yerlerde kullanılan ürünlerdir. Işık veriminin fazla olduğu alanlarda; yapay ışığa ihtiyaç duyulmadığından ışıksız tabela çeşitleri tercih edilebilir. Işıksız Tabela kavramı; yönlendirme tabelaları, vinil germe, kompozit üzerine folyo ya da dijital baskı, alüminyum boyama gibi pek çok tabela çeşidini kapsar.

Işıklı tabela ise, içinde ışık kaynağı bulunan, tüm tabela çeşitlerini kapsar ve reklam sektöründe çok önemli bir yer tutar. Işıklı tabela denince ilk akla gelen, pleksi ve polikarbon düz ışıklı tabelalardır. Işıklı tabela tercih etmek isteyen markalar, firmalar, işletmeler, istedikleri yazıyı, istediği renk ışıkla bütünleştirerek tasarlatabilirler.

Işıklı tabela ürünleri içerisinde neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları kullanılır; gündüz olduğu kadar gece de dikkat çektiğinden birçok alanda ve sektörde kullanılır. Işıklı alüminyum tabela, ışıklı kompozit tabela, led aydınlatma krom kutu harf, ışıklı polikarbon tabela, ışıklı gravür tabela gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır.

 

Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Giriş

Ürün Hakkında Bilgi Al