Reklam Çarsısı'da Sipariş Nasıl verilir ?
Anasafya / İçerikler / Reklam Çarsısı'da Sipariş Nasıl verilir ?
Reklam Çarsısı'da Sipariş Nasıl verilir ?

Bu sayfada öğrenilecekler 

 

Sipariş süreci bir ürünü sepete ekledikten sonra başlar, 4(dört) adımdan oluşur.Sepette kargosuz ürün bulunması durumunda adım sayısı 3(üç) tür.

1. Sepet Sayfası 

1. Sipariş Adımı : İlk adımı sepet sayfasında satın almayı niyet ettiğimiz ürün veya ürünleri detayları ile listelenir ve siparişin genel toplam tutarı, toplam indirim, toplam kdv hakkında bilgi verilir. 

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken nokta sonraki adıma geçmeden önce 2 farklı yöntemle devam ediliyor. Birincisi üye girişi ile veya üye olmadan devam edebilmedir. Eğer üye değilseniz üye kaydı yaparakta 2.aşama devam edilebilinir. 

 

2. Fatura Bilgilerinin Girilmesi 

2. Sipariş Adımı : İkinci adım fatura bilgilerinin girilmesi, isim soyisim fature için gerekli adres ve tc/vergino gibi bilgiler girilmesi aşamasıdır.

 

3. Kargo Bilgilerinin Girilmesi 

3. Sipariş Adımı : Üçüncü adım kargo bilgilerinin girilmesi adımıdır. Sepette kargo gereken en az bir ürün olması durumunda zorunludur. Bu sayfada kargolu ürünün teslim edilmesi gereken adres bilgileri belirtilir. Adres seçimi varsa daha önce kayıtlı adrslerden ve yenisini direk ekleyerek beliryebilir sitemizin kullanıcısı.

Not : Bu adım sepette kargo gerekmeyen bir ürün varsa istenmez ve direk ödemesayfasına yönlenir fatura bilgileri girildikten sonra.

 

4. Ödeme Seçenekleri ve Ödeme Sayfası

4. Sipariş Adımı : Son adım ödeme sayfası ve ödeme şekli (Kredi Kartı, Havale,vb.) seçilmesidir. Seçilen ödeme seçenekleri gerektirdiği bilgileri girilir. örneğin Kredi kartı seçildikten sonra kart bilgilerinin girilmesi için bir form açılır, eğer Havale(EFT) seçeneği seçilirse seçenek olarak Reklam Çarşısı'nın Havale (EFT) yapılabileck banka hesapları çıkar ve bunlardan birtanesi seçilir.

 

Sipariş detayı

Sipariş başarıyla gerçekleştirildiğinde ilgili sipariş detaylarını gösteren sipariş detay sayfasına yönlendirilirsiniz. Eğer sipariş başarız olursa sistem hata geribildirimi verir.


Eklenme Tarihi: 15/05/2017
Son Güncelleme: 10/10/2017

Yazan

image

Son Güncelleme: 10/10/2017