FİLM, DİZİ VE BELGESEL PROJELERİ

Storyboard Çalışması

Teklifli Ürün
image1

Belgesel

Teklifli Ürün
image1

Televizyon Dizisi

Teklifli Ürün
image1

Sinema Filmi

Teklifli Ürün
image1

FİLM, DİZİ VE BELGESEL PROJELERİ

Uzun, orta ve kısa metrajlı belgesellerde; uzun metrajlı filmlerin fikirsel hazırlık, senaryo süreci ve geliştirilmesinde, prodüksiyon aşamalarında; dizilerin proje hazırlık, senaryo ve yapım aşamalarında hizmet temin eden Reklam Çarşısı, aynı zamanda sponsorluk süreçlerinde de yanınızda.

Projelendirme aşamasında, post prodüksiyon çalışması da çok iyi planlanmalıdır. Reklam Çarşısı bu hususta tam kalite hizmet ile beklentilerinizi karşılayacaktır. Yapım stüdyo alanları, mekânlar, seslendirme stüdyoları ve kiralanabilir teknik cihaz gibi gerekli olan bütün imkânları size temin edebilecek olan çarşımız, deneyimli yazarlar ile çalıştığından mütevellit projenizin henüz ilk ayağından (fikir ve senaryo aşaması) itibaren bize güvenmeye başlayabilirsiniz.

En başat amacımız ise, fikirlerinizi hayata geçirmeye karar verdiğinizde, sizin hayallerinize ulaşmanızda, sağlam ve işlevsel adımlar atmanızı sağlamaktır.

Başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir çalışma yaklaşımı olduğunun bilincinde olan firmamız salt maddi kazanım ereğiyle değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe geliştirdiğiniz veyahut geliştireceğiniz projelerde, sanat projelerinizde profesyonel hizmet tedarikçiniz olacaktır.