Müzikli ve Jingle İçerikli Radyo Reklamları

Teklifli Ürün
image1

Dialoglu ve Ses Efektli Radyo Reklamları

Teklifli Ürün
image1

Düz Anons Türü Radyo Reklamları

Teklifli Ürün
image1

RADYO

Kulağa hitap eden iletişim şekline işitsel medya adlandırması yapılır. Radyo reklamları işitsel medyada önemli bir ayaktır; çok eski, ekonomik ve etkili bir reklam biçimidir.

Radyo reklamları, klasik kuşaklar şeklinde, minimum 5 saniyeden başlayan sürelerle yapılabilir ayrıca programın akışı içine de yerleştirilebilir. Bu mecralarda farklı tanıtım uygulamaları da bulunmaktadır. Bunlar, müzikli ve jingle içerikli reklamlar ile ses efektli ve diyalog üzerine kurulmuş spotlardır. Ayrıca tüm programa sponsorluk anlaşmasıyla da reklam alınabilir. Burada öncelikli amaç, dinleyici kitlesi fazla bir programın, örneğin haber bülteninin, para karşılığı belli bir kurum ya da kuruluşa, reklam için satılmasıdır.

Neden radyo reklamı tercih etmelisiniz?

** Radyoların birçok mecradan dinlenilebilmesi reklamın ulaştığı kitleyi çoğaltmaktadır.

** Gün içerisinde yadsınamayacak sayıda dinleyicisi olan radyolar, yapılan tekrar sayısının da etkisiyle akılda kalıcılık anlamında önemli bir reklam ortamıdır.

** Ekibimiz sizlere ses efektleri, tonlama ve vurgular, etkileyici sözler ve doğru bir seslendirme ile kaliteli bir çalışma sunacağından rakiplerinizden sıyrılma şansı yakalarsınız.

**Reklam iletişimi açısından radyonun önemli bir özelliği, hemen hemen her yerde ve başka bir işle meşgulken de dinlenebilir olmasıdır.

**Radyoların dinlenme alanı geniş olduğundan yurt içi ve yurt dışı tanıtım imkanına kavuşmuş olursunuz.